Jarní kemp 03/2024 Turecko, golf + tenis

Posted on Posted in Aktuality

Termín: poslední březnový týden 2024, 23.3. – 30.3.
Destinace: Turecká riviéra, Antalya, Belek
Ubytování:  5* resort Kaya Belek
Strava: all inclusive
Doprava: letecky, Katowice/Krakow – Antalya

Zázemí:
10 antukových dvorců. 6 dvorců s umělým povrchem
3 golfová hřiště

Trenéři:
tenis Ivo Bajgar a Mirek Skokan
golf Jiří Paťava, Kino Navarro a Mirek Skokan

—————————————————————————-

V roce 2024 zorganizujeme rovněž jarní soustředění u moře, ve spolupráci s golf. klubem Kravaře.  Soustředění se bude konat v termínu 23.3. – 30.3. v Turecké riviéře, sport komplex Belek v 5* resortu Kaya, který má vynikající sportovní zázemí jak pro golf, tak i tenis. Soustředění bude možno pojmout jako kombinaci obou sportů, tak i čistě se zaměřením  „jen“ na tenis nebo golf.  Ceny resortu jsou následující:

465 Eur osoba osoba starší 12 let ve 2 lůžkovém pokoji, 5*, all inclusive.  V ceně jsou dále transfery v Turecku (letiště, golf). Děti do 12 let cestující s platícím dospělým mají pobyt zdarma, platí pouze náklady na tréninky.

Golfisté: 675 Eur – osoba starší 12 let ve 2 lůžkovém pokoji (all inclusive, 3x green fee, neomezený driving range). Ke hře na hřišti je třeba zelené karty. U dětí účastnících se soustředění bude cena navýšena o náklady na tréninky.

Tenisté: 6 antukových kurtů, 4 hard kurty. Částky za tréninky doladíme během týdne, dle cen dvorců

V ceně nejsou letenky. Letět je možné z Polska, nejlépe z Katowic, dále z Krakowa, případně i z Vídně. V případě vážného zájmu letenky rezervujte pokud možno co nejdříve.
Z Katowic dnes cena zpáteční letenky cca 3.000,- Kč, Corendon Airlines. Cena může později stoupat.

MS 28.11.2023